hizmetlerimiz

K.V.K.K Danışmanlığı

KVKK kapsamında kişisel verilerin güvenliği noktasında en yüksek seviyede hassasiyet göstermekte ve ilgili verilerin korunması amacıyla gerekli teknik, idari ve hukuki bütün tedbirleri alma noktasında danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

daha fazla oku
Yabancıların Çalışma İzni

Başka bir ülkede çalışmak için gerekli olan tüm belgeleri hazırlamak Andaş Danışmanlık bünyesinde tecrübeli danışmanlarımız tarafından sizin için sağlanır.

daha fazla oku
Asgari İşçilik

Andaş Danışmanlık firması Asgari işçilik uygulamalarını firmanız adına takip eder ve yasal yükümlülükleriniz doğrultusunda çözümler sunar.

daha fazla oku
İşçi Alacakları ve Tazminat

4857 sayılı İş Kanunumuz uyarınca işçi ve işveren arasında kurulan iş ilişkisinin sona erme biçimine göre tarafların tazminat ödeme yükümlülüğü doğmaktadır.

daha fazla oku
İşçi İşveren Uyuşmazlıkları

Çalışma yaşamında yaşanan stres ve yorgunluklar nedeni ile zaman zaman işyerlerinde çalışanlar arasında gerginlikler yaşanmakta ve hatta çalışanlar arasında kavga ve tartışmalar çıkabilmektedir.

daha fazla oku
Denetime Hazırlık Desteği

Bütün yönetim sistemlerinin en önemli uygulamalarından biri olan iç denetim, sistemin kendi eksikliklerini gidermesi için belirlenen bir zaman dilimidir. Etkin bir şekilde gerçekleştirilir ise, belgelendirme ve müşteri denetimleri öncesinde etkin bir hazırlık fırsatıdır.

daha fazla oku
Yurtdışı Borçlanma

1985 yılından bugüne kadar Yurt dışında yaşayan Borçlanma yasasından yararlanabilirler.

daha fazla oku
Emeklilik Hizmetleri

Andaş Danışmanlık kalitesiyle, gerek yurt içinde gerekse Avrupa da emeklilik işlemleriniz ile ilgileniyoruz. Emeklilik işlemlerinizi takip ediyoruz ve ivedilikle doğru bir şekilde sonuçlandırmak için danışman kadromuzla hizmet veriyoruz.

daha fazla oku
Mali Raporlama ve Finansal Danışmanlık

Ürünlerin, hizmetlerin ve sermayenin ülke sınırlarını önceden olduğundan çok daha rahat ve sık geçmekte olan günümüz ekonomisinde; yatırımcıların önemle üzerinde durduğu şirketlerin nerede olduklarından çok daha ötesi.

daha fazla oku
Sigorta Prim Teşvikleri

Bilindiği gibi, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun uygulanmasında aynı Kanunun 4/a maddesi kapsamında sigortalı çalıştıran işverenlere bazı prim teşvikleri sağlanmış bulunmaktadır.

daha fazla oku
İş Hukuku

Mevcut yasada ki iş hukuku mevzuatı çalışanları korumaya yöneliktir. Bundan dolayıdır iş hukuku davalarında bir çok işveren yüklü tazminatlarla karşı karşıya kalabilmektedir.

daha fazla oku
Sosyal Güvenlik

Andaş Danışmanlık olarak sosyal güvenlik ana başlık altında bir çok yelpazede hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler ile sosyal güvenlik alanında yaşabileceğiniz sorunları önceden tespit ediyoruz ve buna göre önlemler alıyoruz.

daha fazla oku