Emeklilik Hizmetleri

size nasıl yardımcı olabiliriz?

2011 yılından bu yana eksik istifade ettiğiniz yahut hiç istifade etmediğiniz sigorta prim teşvik tutarınızı ücretsiz olarak öğrenmek ve uzmanlarımızın konuyla ilgili size dönüş yaparak bilgilendirme yapması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Andaş Danışmanlık kalitesiyle, gerek yurt içinde gerekse Avrupa da emeklilik işlemleriniz ile ilgileniyoruz. Emeklilik işlemlerinizi takip ediyoruz ve ivedilikle doğru bir şekilde sonuçlandırmak için danışman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Emekli Olmak Artık Çok Kolay !

Ülkemizde ki emeklilik işlemleri doğru planlanıp iyi analiz edildiğinde ve tüm bunlardan çıkan sonuçlar iyi işlendiği taktirde emekli olmak artık çok kolay !

Ne Zaman Emekli Olurum?

Danışmanlık şirketimiz ile iletişime geçin gerekli incelemelerden sonra ne zaman emekli olacağınızı hesaplayalım ve bu işlemlerin nasıl gerçekleşeceğini size en ince ayrıntısına kadar raporlayalım.

Ne Kadar Borç Öderim?

Bu sorunun cevabı için gerekli incelemeleri başlatmak ve borç sorgulaması yaptırmak; borç var ise ne kadar ödemeniz gerektiğinizi merak mı ediyorsunuz? Zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz.

Ne Kadar Maaş Alırım?

Emekli olmayı kim istemez, bu konuda en çok merak edilen sorudur; “ne kadar maaş alırım?” bu sorunun cevabını kişisel bilgilerinizi kullanarak analiz edelim ve size iletilim.

diğer hizmetlerimiz

geriye dönük ne kadar prim kaybınız olduğunu öğrenmek ister misiniz?