hakkımızda

Andaş Danışmanlık

Andaş Danışmanlık olarak tecrübremiz ve güler yüzlü ekibimiz ile yüksek hizmet kalitesinde danışmanlık sağlamak veya eğitim vermek kuruluşumuzun ilk hedefidir. Kurulduğumuz günden bu yana ilk günkü hizmet kalitesinden vazgeçmeyerek; ihtiyaç duyduğunuz konuda danışmanlık ve kurumsal eğitim hizmetlerini sağlamak için çalışıyoruz. Her gün yeni bir tecrübe edinerek tecrübe havuzumuzu hep arttırıyor fakat ilk günkü heycanımızı hep koruyarak yaptığımı işe saygı, müşterilerimize memnuniyet sağlıyoruz.

Bu ilkelerin eksenin de Andaş Danışmanlık olarak bir çok farklı konularda danışmanlık hizmeti ve eğitim hizmeti vermekteyiz. İhtiyacınız olduğu hizmet hakkında ücretsiz bilgilendirme alabilirsiniz. Teklif iletişim formumuzu doldurarak ve ya diğer arama kanallarından bize ulaşarak alabileceğiniz bilgiler doğrultusunda işlem adımlarımızı da beraber planlayabiliriz.

 

Sigorta Prim Teşviklerinden Haberiniz Var Mı?

Andaş Danışmanlık olarak yıllardır bir çok firmaya sigorta prim teşviki kazandırdık fakat firmalarla ilk tanışmaya başladığımız günden itibaren gözlemlediğimiz dikkat çekici olaylardan biri firmalar sigorta prim teşviki alabileceği bir çok konudan habersiz.

Sizin de sigorta prim teşviki hakkınız olabilir yahut eksik istifade ediyor olabilirsiniz. Zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçin ve gerekli sorgulamaları başlatalım.

Andaş Danışmanlık olarak firmanızın hangi prim teşviklerinden faydalanabileceğini, bu primlerden faydalanmak için yeterli belge ve evrakların olup olmadığını, eksik belge tespitini ve belgelerin tamamlanmasına kadar bütün işlemleri sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

2011 yılından bu yana eksik istifade ettiğiniz yahut hiç istifade etmediğiniz sigorta prim teşvik tutarınızı ücretsiz olarak öğrenmek ve uzmanlarımızın konuyla ilgili size dönüş yaparak bilgilendirme yapması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

geriye dönük ne kadar prim kaybınız olduğunu öğrenmek ister misiniz?