Yabancıların Çalışma İzni

size nasıl yardımcı olabiliriz?

2011 yılından bu yana eksik istifade ettiğiniz yahut hiç istifade etmediğiniz sigorta prim teşvik tutarınızı ücretsiz olarak öğrenmek ve uzmanlarımızın konuyla ilgili size dönüş yaparak bilgilendirme yapması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında her bir ülkede çalışmak için gereksinimlerin dikkate alınması gerekir. Yaşadığınız sınırların ötesine iş bulmak için özel gereksinimleri hakkında doğru dökümantasyon sahibi ve doğru bilgilendirilmiş olmanız çok önemlidir.

Avrupa Birliği vatandaşları için bu işlemlerin çoğu üye devletler arasındaki serbest dolaşım sayesinde ya yoktur ya da minimal sayesindedir. Bununla birlikte, AB pasaportunuz yoksa veya başka bir devlete göç etmeyi düşünüyorsanız çok sayıda belge hazırlamak gerekeceği konusunda kendinizi doğru hazırlamalısınız.

Başka bir ülkede çalışmak için gerekli olan tüm belgeleri hazırlamak Andaş Danışmanlık bünyesinde tecrübeli danışmanlarımız tarafından sizin için sağlanır.

Gerekli Belgeler

Danışmanlarımız sizin gideceğiniz ülkeye özel araştırma yaparak önceden bir iş planı ve dökümantasyon listesi hazırlar. Ülkeye göre değişiklik gösteren kriterler mesleğinize göre de büyük ölçüde değişiklik göstermektedir. Bu konuda danışmanlık firmamızdan yardım almanız sizin için çok faydalı olacaktır. Çünkü sektöre ve ülkeye göre değişiklik gösteren belgeleriniz burada uzmanlar tarafından en ince ayrıntısına kadar eksiksiz ve sonuç odaklı hazırlanmaktadır.

Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası bir çok kişinin hafife aldığı fakat bu gibi işlemlerde çok büyüm önem arz eden maddelerin başında gelmektedir. Gideceğiniz ülkede çalışmayı düşündüğünüz firmanın talep ettiği veya sağladığı sağlık sigortasını detaylı olarak sizler için araştırabiliriz.

diğer hizmetlerimiz

geriye dönük ne kadar prim kaybınız olduğunu öğrenmek ister misiniz?